Informace o projektu

Cenové varianty bungalovů:

  • Menší bungalov (78 m2): 1.950.000 Kč s DPH
  • Menší bungalov (78 m2) s garáží: 2.130.000 Kč s DPH
  • Střední bungalov (104 m2): 2.150.000 Kč s DPH
  • Střední bungalov (104 m2) s garáží: 2.330.000 Kč s DPH
  • Větší bungalov (125,5 m2): 2.650.000 Kč s DPH
  • Větší bungalov (125,5 m2) s garáží: 2.830.000 Kč s DPH

Ceny se mohou lišit dle vzdálenosti od Pardubic i základových podmínek stavby.

Při realizací bungalovů využíváme zkušeností z předchozí výstavby tří dvojdomů (celkem 6 domů) v Mikulovicích a šesti řadových domů, které jsme postavili v Počaplech (od zahájení výstavby byly domy zkolaudovány za 14 měsíců). Dále máme již dokončenou celou řadu bungalovů, odkazy na fotogalerie jsou na úvodní straně.
Máme zaběhnutý tým zkušených řemeslníků, kteří provádějí opakované stavební postupy na velmi podobných domech a o kvalitě výstavby se můžete přesvědčit v rozsáhlých fotogaleriích.

Bungalovy vám můžeme postavit v těchto atraktivních lokalitách:

Aktuální nabídku najdete zde.

Černá u Bohdanče

Třebechovice pod Orebem

Radíkovice, okres Hradec Králové

Nechanice, okres Hradec Králové

Obědovice, okres Hradec Králové

Barchov, okres Pardubice

Valy, okres Pardubice

Srch, okres Pardubice

Labské Chrčice, okres Pardubice

Přelouč

Přelouč se nachází asi 13 kilometrů západně od krajského města Pardubice. Město s jádrem na levém břehu řeky Labe se skládá z osmi místních částí. Jedná se o novou lukrativní lokalitu 21 pozemků, která bude nově zasítovaná na podzim 2016. Kolaudace RD jaro 2017. Výborné spojení do centra Přelouče – 2 min autem, 12 km Pardubice.

Javornice, část Jaroslav, okres Rychnov nad Kněžnou

Obec Javornice se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, žije zde cca 1.000 obyvatel. Obec se nachází ve vzdálenosti cca 4 km od okresního města Rychnov nad Kněžnou.

Opatovice nad Labem – Pohřebačka (5 km od Hradce Králové)

Pozemky pro výstavbu se nacházejí v klidné části obce. Jedná se o lukrativní lokalitu čítající celkem 24 pozemků. Výborná poloha, v dojezdové vzdálenosti 5 km do Hradce Králové a 12 km do Pardubic, 2 km od sjezdu na dálnici D11. V obci vlakové spojení na trase Pardubice – Hradec Králové.

Starý Máteřov, okres Pardubice

Obec Starý Mateřov leží nedaleko krajského města Pardubic ve východních Čechách v nadmořské výšce 229 metrů. V současné době zde žije něco málo přes 550 obyvatel. Jedná se o lokalitu o 60 pozemcích, aktuálně k dispozici ještě 50 volných pozemků. Obec se nachází ve vzdálenosti 10 km od centra Pardubic, ze kterého jezdí pravidelná linka MHD.

O další nabídce volných pozemků vás budeme informovat telefonicky i mailem, nebo si ji můžete zjistit na stránkách spolupracující realitní kanceláře United Real: PardubickoKrálovéhradecko.

Financování

Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Pokud si nevyberete z naší nabídky pozemků a máte svůj pozemek, tak vám bungalov postavíme na vašem pozemku za stejných cenových podmínek. Nebo vám zpracujeme nabídku dle vaší projektové dokumentace.

Pro naše klienty zajistíme projektovou dokumentaci potřebnou pro získání stavebního povolení (obvyklá cena 29.000 Kč), radonový průzkum (3.000 Kč), projekt hromosvodu (6.000 Kč), požární zprávu (2.000 Kč), energetický průkaz (4.000 Kč), případně hlukovou studii potřebnou pro vyjádření hygieny (8.000,- Kč). Vynětí z půdního fondu (ZPF) se liší dle místa výstavby, toto za naše klienty nehradíme.

Veškerá dokumentace pro ohlášení stavby na zasíťovaném pozemku, pro naše klienty ZDARMA

Podklady pro ohlášení stavby

Vizualizace vazníků

Vizualizace vazníků

Vizualizace kuchyní

Podrobnější informace naleznete v samostatném odkazu Vizualizace interiéru pro bungalovy.

Dokončení bungalovu č. 1 ve Starém Máteřově

22. července 2018: Ve Starém Máteřově jsme dokončili první bungalov. Ve fotogalerii můžete vidět řešení interiéru včetně koupelny, technické místnosti a také exteriér domu.

Dokončení bungalovu č. 4 v Přelouči

20. července 2018: V Přelouči je hotový také čtvrtý bungalov ve variantě včetně garáže jako jeho součásti. Dům v olivové barvě fasády můžete vidět také zevnitř včetně řešení jednotlivých místností a kuchyně. Více ve fotogalerii.

Dokončení bungalovu č. 3 v Přelouči

20. července 2018: V Přelouči jsme dokončili třetí bungalov, jak se můžete přesvědčit jak z exteriérových, tak interiérových fotografií. V galerii tak můžete vidět jak vnější fasádu, tak řešení jednotlivých místností včetně kuchyně.

Další aktuality
Výstavba dvojdomků v nízkoenergetickém standardu

+420 608 024 422

mikulovice@vystavbadomku.cz