Vizualizace kuchyní pro řadové domy v Kvasinách

Pro výstavbu řadových domů v Kvasinách nabízíme dodávku kuchyní na klíč, a to již od 79.200 Kč s DPH včetně spotřebičů Beko. V ceně je myčka, trouba, varná deska a odsavač v hodnotě 23.000 Kč včetně DPH. Nabízíme výběr z nepřeberného množství dekorů, barevnost RAL v lesklém i matném provedení. Více

Vizualizace kuchyní pro bungalovy

Nabízíme 2 typy kuchyní, jež se liší vybavením. Kuchyně jsou prostorné a zároveň řešené tak, aby kuchtík/kuchtička měli vše při ruce. V kuchyni je dominantní okno, které zajistí prosvětlení místnosti. Více

Pokračování výstavby řadových domů v Kvasinách

20. prosince 2019: V Kvasinách stavíme celkem 16 řadových domů. Ve fotogalerii uvidíte pokračování lití základových desek u dalších řadovek, dokončovací exteriérové práce u prvních domů a také pohled do interiéru domu. Z výstavby je k dispozici také video.

Zahájení výstavby bungalovů v Třebechovicích pod Orebem

22. listopadu 2019: V Třebechovicích pod Orebem jsme zahájili výstavbu bungalovů. Ve fotogalerii můžete vidět přípravu základů a betonáž základových desek nových domů.

Další tři bungalovy v Přelouči dokončeny

4. října 2019: V Přelouči jsme dokončili další tři bungalovy, jak se můžete přesvědči v jednotlivých fotogaleriích (bungalov č. 6, bungalov č. 7 a bungalov č. 8) a videogaleriích (bungalov č. 6, bungalov č. 7, bungalov č. 8).

Další aktuality
Výstavba dvojdomků v nízkoenergetickém standardu

+420 608 024 422

mikulovice@vystavbadomku.cz