Vizualizace kuchyní pro řadové domy v Kvasinách

Pro výstavbu řadových domů v Kvasinách nabízíme dodávku kuchyní na klíč, a to již od 79.200 Kč s DPH včetně spotřebičů Beko. V ceně je myčka, trouba, varná deska a odsavač v hodnotě 23.000 Kč včetně DPH. Nabízíme výběr z nepřeberného množství dekorů, barevnost RAL v lesklém i matném provedení. Více

Vizualizace kuchyní pro bungalovy

Nabízíme 2 typy kuchyní, jež se liší vybavením. Kuchyně jsou prostorné a zároveň řešené tak, aby kuchtík/kuchtička měli vše při ruce. V kuchyni je dominantní okno, které zajistí prosvětlení místnosti. Více

Dokončení bungalovu č. 1 ve Starém Máteřově

22. července 2018: Ve Starém Máteřově jsme dokončili první bungalov. Ve fotogalerii můžete vidět řešení interiéru včetně koupelny, technické místnosti a také exteriér domu.

Dokončení bungalovu č. 4 v Přelouči

20. července 2018: V Přelouči je hotový také čtvrtý bungalov ve variantě včetně garáže jako jeho součásti. Dům v olivové barvě fasády můžete vidět také zevnitř včetně řešení jednotlivých místností a kuchyně. Více ve fotogalerii.

Dokončení bungalovu č. 3 v Přelouči

20. července 2018: V Přelouči jsme dokončili třetí bungalov, jak se můžete přesvědčit jak z exteriérových, tak interiérových fotografií. V galerii tak můžete vidět jak vnější fasádu, tak řešení jednotlivých místností včetně kuchyně.

Další aktuality
Výstavba dvojdomků v nízkoenergetickém standardu

+420 608 024 422

mikulovice@vystavbadomku.cz