Výstavba domků na inzertních portálech

Prodej rodinného domu 104 m², pozemek 601 m²

Černá u Bohdanče, okres Pardubice
Nabízíme k prodeji RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 v obci Černá u Bohdanče – 6 km od Pardubic a 2 km od Lázně Bohdaneč nacházející se v klidné části obce. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní novou lokalitu novostaveb. Výborné spojení do Pardubic – pravidelné spoje MHD. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme.
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 78 m², pozemek 601 m²

Černá u Bohdanče, okres Pardubice
Nabízíme k prodeji RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 v obci Černá u Bohdanče – 6 km od Pardubic a 2 km od Lázně Bohdaneč nacházející se v klidné části obce. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 104 m2 podlahové plochy s alternativou garáže, či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu novostaveb. Výborné spojení do Pardubic – pravidelné spoje MHD. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme!.
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 700 m²

Radíkovice, okres Hradec Králové
Nabízíme k prodeji RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 v obci Radíkovice, nedaleko Hradce Králové. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně zmenšit na 78 m2 podlahové plochy s alternativou garáže, či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o kompletně zasítovanou lokalitu, k dispozici poslední 2 pozemky. Možnost ihned zahájit výstavbu RD. Výborná poloha, dojezdová vzdálenost do HK pouze 10 km, Nechanic 5 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 700 m²

Radíkovice, okres Hradec Králové
Nabízíme k prodeji RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 v obci Radíkovice, nedaleko Hradce Králové. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně zvětšit na 104 m2 podlahové plochy s alternativou garáže, či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o kompletně zasítovanou lokalitu, k dispozici poslední 2 pozemky. Možnost ihned zahájit výstavbu RD. Výborná poloha, dojezdová vzdálenost do HK pouze 10 km, Nechanic 5 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!.
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 726 m²

Ambrožova, Třebechovice pod Orebem
Nabízíme výstavbu RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 v Třebechovicích pod Orebem nacházející se v klidné části města. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 126 m2 podlahové plochy s alternativou garáže, či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu 24 pozemků. Výborná poloha, dojezdová vzdálenost do HK – pouze 8 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!.
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 726 m²

Ambrožova, Třebechovice pod Orebem
Nabízíme výstavbu RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 v Třebechovicích pod Orebem nacházející se v klidné části města. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 104 m2 podlahové plochy s alternativou garáže či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu 24 pozemků. Výborná poloha, dojezdová vzdálenost do HK – pouze 8 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 1 084 m²

Obědovice, okres Hradec Králové
Nabízíme výstavbu RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 v Obědovicích nacházející se v klidné části obce. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 126 m2 podlahové plochy s alternativou garáže, či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o pěknou lokalitu, celkem 14 pozemků, které jsou kompletně zasíťovány a připraveny k výstavbě RD. Výborná poloha, dojezdová vzdálenost do Chlumce nad Cidlinou – 10 km, Hradec Králové – 15 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!
Více informací na Sreality.cz.

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 702 m²

Valy, okres Pardubice
Nabízíme k výstavbě RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 nacházející se v obci Valy u Přelouče. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 126 m2 podlahové plochy s alternativou garáže či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu 11 pozemků. Výborné spojení do centra Přelouče – 3 min. autem, 12 km Pardubice. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 702 m²

Valy, okres Pardubice
Nabízíme k výstavbě RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 nacházející se v obci Valy u Přelouče. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 104 m2 podlahové plochy s alternativou garáže či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu 11 pozemků. Výborné spojení do centra Přelouče 3 min. autem, 12 km Pardubice. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme!.
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 795 m²

Labské Chrčice, okres Pardubice
Nabízíme k výstavbě RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 nacházející se v obci Labské Chrčice. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 104 m2 podlahové plochy s alternativou garáže či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu, kde je již vystavěno cca 30 novostaveb. Výborné spojení do Týnce nad Labem – 4 km, do Přelouče a Kutné Hory – 15 km, na dálnici D11 – 10km. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Ihned možnost zahájení výstavby RD. Doporučujeme!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 782 m²

Vrchlického, Přelouč
Nabízíme výstavbu RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 nacházející se v Přelouči – ulice Vrchlického. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkovací stání pro dva osobní automobily. Možnost výběru na přání klienta ohledně barvy fasády, střešní krytiny, podlahové krytiny, obkladů. Fotografie uvedené v nabídce jsou z již postavených a předaných RD stavební firmou, která bude provádět výstavbu v této lokalitě. Možnost prohlídky vzorových domů. Jedná se o novou lukrativní lokalitu 21 pozemků. Výborné spojení do centra Přelouče – 2 min. autem, 12 km Pardubice. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 782 m²

Vrchlického, Přelouč
Nabízíme výstavbu RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 nacházející se v Přelouči – ulice Vrchlického. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkovací stání pro dva osobní automobily. Možnost výběru na přání klienta ohledně barvy fasády, střešní krytiny, podlahové krytiny, obkladů. Fotografie uvedené v nabídce jsou z již postavených a předaných RD stavební firmou, která bude provádět výstavbu v této lokalitě. Možnost prohlídky vzorových domů. Jedná se o novou lukrativní lokalitu 21 pozemků. Výborné spojení do centra Přelouče – 2 min. autem, 12 km Pardubice. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 632 m²

Nechanice, okres Hradec Králové
Nabízíme k výstavbě – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 v Nechanicích, lokalita U hřbitova. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně zmenšit na 78 m2 podlahové plochy. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu 32 pozemků, která je nově zasítovaná. Možnost ihned zahájit výstavbu RD. Výborná poloha,dojezdová vzdálenost do HK – pouze 15 km a do Nový Bydžov 11 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 632 m²

Nechanice, okres Hradec Králové
Nabízíme k výstavbě – krásnou novostavbu – typu bungalov, 4+kk, 78 m2 v Nechanicích, lokalita U hřbitova. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 2x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektrřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně zvětšit na 78 m2 podlahové plochy s alternativou garáže či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu 32 pozemků, která je nově zasítovaná. Možnost ihned zahájit výstavbu RD. Výborná poloha,dojezdová vzdálenost do HK – pouze 15 km a do Nový Bydžov 11 km. Financování a právní servis pro převod dané nemovitosti Vám zajistíme. DOPORUČUJEME!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 108 m², pozemek 321 m²

Kvasiny, okres Rychnov nad Kněžnou
Nabízíme k prodeji RD – krásnou cihlovou novostavbu 5+kk, 108 m2 v Kvasinách – ulice Zámecká – 1 km Škoda Kvasiny, 4 km od Rychnova nad Kněžnou nacházející se v lukrativní části obce – v okolí 40 novostaveb. Jedná se o výstavbu 16 řadových domů oddělených dvěma prolukami na 3 bloky domů v nízkoenergetickém standardu. Pozemky o velikosti 301 – 441 m2. Rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, čistá podlahová plocha je 110 m2 – v přízemí je spojený obývací pokoj s kuchyní, pokoj, WC, šatna, pod schodištěm sklad, v podkroví se nacházejí tři prostorné pokoje a koupelna. RD postaven z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění realizováno přes podlahového vytápění v celém RD pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení, v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. Možnost vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily. RD bude kompletně k nastěhování kromě kuchyňské linky a oplocení – v ceně podlahy, obklady, obložky, dveře, sanita, v koupelně rohová vana nebo sprchový kout. Klient má možnost výběru barvy a designu podlahové krytiny, obkladů, dlažby, barvy fasády.
Tato lokalita se řadí svým umístěním do TOP nabídek v těsné blízkosti automobilky Škoda Auto. Splňuje vysoké nároky zájemců o rodinné bydlení, jako je velmi dobrá dostupnost do okolních měst – Rychnova nad Kněžnou a Dobrušky, ale i požadavky na klidné bydlení a možnosti rodinného vyžití v blízkém okolí. Fotografie uvedené u nabídky jsou již z předaných řadových domů, které realizovala firma, která bude provádět výstavbu v této lokalitě. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Doporučujeme!
Více informací na Sreality.cz

Prodej rodinného domu 126 m², pozemek 795 m²

Labské Chrčice, okres Pardubice
Nabízíme k výstavbě RD – krásnou novostavbu – typu bungalov, 5+kk, 104 m2 nacházející se v obci Labské Chrčice. Nabízený rodinný dům je určený pro bydlení 4 až 5 členné rodiny, kde se nachází obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, 3x pokoj a ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Střešní krytina KM Beta, postaveno z cihelného zdiva – Heluz STI 38 cm. Vytápění zajištěno přes podlahové vytápění pomocí elektrokotle – snížená cenová sazba elektřiny – úspornější než plynové topení. Podlahové vytápění je po celém RD. Možno vybudování úložného prostoru v podstřešním prostoru. V ceně je i parkování pro dva osobní automobily a v obývacím pokoji komín pro krbová kamna. RD lze případně rozšířit na 126 m2 podlahové plochy s alternativou garáže či bez garáže. Možnost prohlídky vzorového domu. Jedná se o lukrativní lokalitu, kde je již vystavěno cca 30 novostaveb. Výborné spojení do Týnce nad Labem – 4 km, do Přelouče a Kutné Hory – 15 km, na dálnici D11 – 10 km. Financování a právní servis Vám zajistíme zdarma. Ihned možnost zahájení výstavby RD. Doporučujeme!
Více informací na Sreality.cz

Dokončení bungalovu č. 1 ve Starém Máteřově

22. července 2018: Ve Starém Máteřově jsme dokončili první bungalov. Ve fotogalerii můžete vidět řešení interiéru včetně koupelny, technické místnosti a také exteriér domu.

Dokončení bungalovu č. 4 v Přelouči

20. července 2018: V Přelouči je hotový také čtvrtý bungalov ve variantě včetně garáže jako jeho součásti. Dům v olivové barvě fasády můžete vidět také zevnitř včetně řešení jednotlivých místností a kuchyně. Více ve fotogalerii.

Dokončení bungalovu č. 3 v Přelouči

20. července 2018: V Přelouči jsme dokončili třetí bungalov, jak se můžete přesvědčit jak z exteriérových, tak interiérových fotografií. V galerii tak můžete vidět jak vnější fasádu, tak řešení jednotlivých místností včetně kuchyně.

Další aktuality
Výstavba dvojdomků v nízkoenergetickém standardu

+420 608 024 422

mikulovice@vystavbadomku.cz