Videa z výstavby bungalovů, říjen 2016

Přinášíme Vám další krátká videa z výstavby bungalovů. Můžete zhlédnout betonáže základové desky, malování interiéru, instalaci vazníků, archeologický průzkum lokality nebo hlazení interiérového betonu. Více

Videa z výstavby bungalovů, červen 2016

V červnu 2016 jsme pro Vás natočili krátká videa z výstavby bungalovů v Mikulovicích. Uvidíte práci na vnitřních a vnějších omítkách a instalaci podlahového topení. Více

Strana 1, 2, 3, 4, 5

Pokračování výstavby řadových domů v Kvasinách

20. prosince 2019: V Kvasinách stavíme celkem 16 řadových domů. Ve fotogalerii uvidíte pokračování lití základových desek u dalších řadovek, dokončovací exteriérové práce u prvních domů a také pohled do interiéru domu. Z výstavby je k dispozici také video.

Zahájení výstavby bungalovů v Třebechovicích pod Orebem

22. listopadu 2019: V Třebechovicích pod Orebem jsme zahájili výstavbu bungalovů. Ve fotogalerii můžete vidět přípravu základů a betonáž základových desek nových domů.

Další tři bungalovy v Přelouči dokončeny

4. října 2019: V Přelouči jsme dokončili další tři bungalovy, jak se můžete přesvědči v jednotlivých fotogaleriích (bungalov č. 6, bungalov č. 7 a bungalov č. 8) a videogaleriích (bungalov č. 6, bungalov č. 7, bungalov č. 8).

Další aktuality
Výstavba dvojdomků v nízkoenergetickém standardu

+420 608 024 422

mikulovice@vystavbadomku.cz